Macierzyństwo jak pudełko wierszy

Forrest Gump powiedział: "Życie jest jak pudełko czekoladek". Parafrazując wypowiedź głównego bohatera twierdzę, że macierzyństwo jest jak pudełko wierszy. Nigdy nie wiesz, czy dziś przeczytasz wolny, stroficzny, biały, czy sylabiczny utwór. I czy po jego lekturze będziesz rozmarzona, wściekła, spokojna, czy rozkojarzona? Dzieci potrafią zainspirować i wzruszyć równie mocno, jak lektura literatury pięknej. Mali złodzieje czasu są moim natchnieniem każdego dnia. Choć początkowo trudno było zrozumieć tę cudowną prawdę.

kolejne 10 moich wierszy w pierwszej edycji: „Zanim zabierze nas wiatr”

antologia_zanim_zabierze1_okl_17.jpg

Kochani,

Kolejne 10 moich wierszy znalazło się w pierwszym wydaniu  „Zanim zabierze nas wiatr”.  Antologia jest już w sprzedaży w księgarniach i wybranych empikach.

Poniżej szczegóły:

ZANIM ZABIERZE NAS WIATR. EDYCJA PIERWSZA. ANTOLOGIA POETÓW WSPÓŁCZESNYCH. WYDANIE 2017

 

Seria: Poezja.
Autorzy:
ISBN:   978-83-7277-658-7EAN: 9788372776587
Cena: 19.50
Rok wydania: 2017Autorzy: Robert Baranowski, Izabella Gądek, Stanisława Kalus,Kinga Michałowska, Jerzy Mróz, Daniel Nowotczyński, Paulina Perczak, Agata Rak, Urszula Rędziniak, Danuta Zasada.Opis: Przed Państwem pierwsza edycja ANTOLOGII POETÓW WSPÓŁCZESNYCH. ZANIM ZABIERZE NAS WIATR. W niej wiersze o tym, jaki piękny otacza nas świat, o przyrodzie wokół nas, ale też  o przemijającym czasie i miłości, która odeszła. Wszak ta zawsze nam towarzyszy i nawet gdy coś odchodzi, pozostaje w naszym sercu. Takie chwile często idealizujemy, bo są czasem naszej miłości, szczęścia, chociaż  bywa, że i tragedii.

Poezja to projekcja duszy, a duszę każdy poeta ma inną. I inną ma  wrażliwość.  Inaczej też o wszystkim, co czuje, pisze.

Zapraszam zatem w poetycką podróż – niezwykłe wiersze autorów tego wyboru skłaniają do refleksji na temat umykającego czasu, wspomnień, poszukiwania miłości, smutku i radości w nas.

W wyborze tym znajdziecie wiersze już znanych i uznawanych poetów, a także debiutantów, którzy piszą z pasją i warto ich poznać.

Antologie poetów współczesnych Wydawnictwa  Astrum cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Autorzy piszą z potrzeby serca  i dla Czytelników, nie chowają swojej twórczości do szuflady, chcą,  by była dostępna nie tylko wirtualnie w sieci, ale też w księgarniach i zapraszają do lektury.

Stron 126 w tym stron kolorowych wkładek na kredzie- biogramy autorów ze zdjęciem.

   http://www.wydawnictwo-astrum.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=9788372776587&kat=k@

antologia_przyroda1_okl2_25.3.17.jpg


Podziel się tym wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites Więcej

Zostaw odpowiedź


  • RSS